En Yeni Kesici Takımlar

Yeni tornalama kaliteleri GC4425 ve GC4415 ikinci nesil Inveio® kaplama teknolojisi ile üretilmiştir ve çelik uygulamalarında rakipsiz performans sunar.

CoroTurn® 107 yuvarlak kesici uçlar ve takım tutucular için yeni ray arabirimi profil işleme ve yuva açma operasyonlarınızda verimliliği artıracaktır ve küçük delik tornalamasında şimdi CoroTurn® XS için yeni kalite ile daha da yüksek kaliteye ulaşabilirsiniz.

CoroMill® 331 yarı kenar ve yüzey frezeleme kesicileri için içten kesme sıvısı mevcuttur ve mükemmel talaş tahliyesi ve iyileştirilmiş kesici uç takım ömrü sunar. Ayrıca CoroMill® 415 küçük çaplı yüksek ilerlemeli yüzey frezeleme kesicisi için yeni bir E-M30 geometrisini piyasaya sunuyoruz. Yeni geometri köşe çevresinde yüksek güvenlik için daha güçlü bir yarıçap ile tasarlanmıştır.

CoroDrill® DS20 için şimdi daha fazla ürün çeşidi sunulmaktadır. Bu değiştirilebilir kesici uç pilot delmeye gerek olmadan 4 ila 7×DC delik derinliklerine ulaşabilir. Yenilikçi matkap gövdesi ve kesici uç tasarımları olağanüstü penetrasyon hızları ile güvenilir ve öngörülebilir delik delme işlemi sağlar.

CoroMill® Plura Gannet özellikle HRSA malzemelerde dalma için geliştirilmiş bir yekpare parmak frezedir. Yenilikçi geometrik özelliklere sahip freze HRSA kaba talaş işleme operasyonlarında yüksek uygulama güvenliği ile birlikte mükemmel takım ömrü sunar. Ek olarak, CoroMill® Plura HFS ürün grubu şimdi titanyum yuva açma için tasarlanan bir yekpare karbür parmak freze içerir. 5×D’ye kadar uzunluklara sahip CoroMill® Plura HFS 5×D yüksek, ince çeperlerin işlenmesinde yüksek stabilite sağlar ve bükülme yapmaz.